Aktualności5.09- Funiversity w Legendii, nie może Was zabraknąć!

30 sierpnia 20210
https://funiversity.pl/wp-content/uploads/2021/08/ferris-wheel-6552970_1280.jpg

Cały nasz zespół ogarnia radość na myśl o przyszłym weekendzie! Jesteśmy podekscytowani, bo będziemy mieć szanse spotkania z Wami. Młodzi naukowcy, oficjalnie informujemy Was o dniu Funiversity w Legendii, czyli Śląskim Wesołym Miasteczku . Legendia to miejsce pełne magii i niespodzianek. Nie brakuje tam kolorowych balonów, pokojów pełnych iluzji, szalonych karuzeli i rollecosterów, a tego...

Cały nasz zespół ogarnia radość na myśl o przyszłym weekendzie! Jesteśmy podekscytowani, bo będziemy mieć szanse spotkania z Wami.

Młodzi naukowcy, oficjalnie informujemy Was o dniu Funiversity w Legendii, czyli Śląskim Wesołym Miasteczku:roller_coaster::ferris_wheel: :ferris_wheel::ferris_wheel::roller_coaster::carousel_horse::roller_coaster:. Legendia to miejsce pełne magii i niespodzianek. Nie brakuje tam kolorowych balonów, pokojów pełnych iluzji, szalonych karuzeli i rollecosterów, a tego dnia nie zabraknie też nauki.

Już 5 września, przychodząc na te wszystkie atrakcje, kupując bilet, otrzymacie mapkę z zaznaczonym miejscem naszego stoiska.

Tuż obok placu zabaw i Circus Hoppala będziemy mogli się zobaczyć i tam również czeka na Was mnóstwo atrakcji. Ogarną Was emocje związane z konkursami, super wrażenia po festiwalu baniek oraz pamiątki w postaci pokolorowanych przez Was rysunków. Co godzinę przeniesiemy się w świat nauki na pokazach :microscope: :alembic:, które odbędą się na scenie, więc tam też nie może Was zabraknąć. A na koniec zapraszamy na nasze stoisko z zabawkami marki Funiversity, gdzie będziemy mogli porozmawiać o eksperymentach MINI i MIDI, pokażemy Wam nasze produkty i będzie możliwość kupienia ich. Jedyna taka okazja, bo przyjeżdżamy aż z Warszawy, aby przeżyć ten dzień i świętować razem powrót do szkoły :books:.

Tym razem łączymy naukę i zabawę z jeszcze większym przytupem. To co, widzimy się w niedzielę! :rocket:

Mapa_stisko_w_Legendii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany. Pola obowiązkowe są oznaczone *

Kontakt
Change4Good not-for-profit Sp. z o.o.
al. Rzeczypospolitej 2/U-2,
02-972 Warszawa
NIP: 9512480137
576 524 444
kontakt@funiversity.pl
Pon. - pt: 9:00-17:00
Newsletter

    bt_bb_section_top_section_coverage_image

    Koszyk

    Uwaga pliki COOKIES! Chociaż to nie strona o pieczeniu – są nam one potrzebne do poprawnego i wygodnego dla użytkowników działania :)