AktualnościTargi artykułów szkolnych, odwiedźcie nasze stoisko!

28 czerwca 20210
https://funiversity.pl/wp-content/uploads/2021/06/DSC_1659-1280x720.jpg

Naukowcy! Ostatnio Funi Team miało przyjemność zaprezentować zabawki na targach artykułów szkolnych . Pokazywaliśmy nasze eksperymenty osobom odwiedzającym stoisko Funiversity. Jak zwykle towarzyszyła temu przyjazna atmosfera i super zabawa. Każdy miał możliwość zobaczyć wszystkie zabawki oraz samodzielnie wykonać eksperymenty. Zapraszam, więc i Was na nasze stoisko, poczujecie się jakbyście byli tam z nami    Nasze...

Naukowcy!

Ostatnio Funi Team miało przyjemność zaprezentować zabawki na targach artykułów szkolnych :books::lower_left_ballpoint_pen::memo:. Pokazywaliśmy nasze eksperymenty osobom odwiedzającym stoisko Funiversity. Jak zwykle towarzyszyła temu przyjazna atmosfera i super zabawa. Każdy miał możliwość zobaczyć wszystkie zabawki oraz samodzielnie wykonać eksperymenty.

Zapraszam, więc i Was na nasze stoisko, poczujecie się jakbyście byli tam z nami  :blush:

 

Nasze FunBow :rainbow: specjalnie na tą okazję wykonane w foremce w kształcie serduszka. Eksperyment został wykonany dzień wcześniej, więc już po dobie widać piękny efekt łączenia się barw. Do serca został włożony hydrożel w trzech kolorach: żółtym, niebieskim i czerwonym. Na zdjęciu widzimy już więcej kolorów takich jak zielony i fioletowy! FunBow uczy nas pojęć takich jak barwy podstawowe i pochodne oraz wykonujemy własną tęcze w probówce. Na targach tęcza przyciągała wzrok osób odwiedzających, prawdziwa moc kolorów.

Zapomniałam Wam pokazać też wersję tęczy xxl, więc oto widzicie ją na zdjęciu na górze. Fajna, co nie? Tutaj jednak nasz wzrok przyciąga biały puch w miseczce na pierwszym planie. Czy domyślacie się co to? To śnieg! Zabawka FunSnow :snowflake: pozwala nam na wykonanie eksperymentu, którym produktem końcowym jest sztuczny śnieg. Efekt jest oszałamiający, śnieg niesamowicie przyjemny w dotyku, a jego wyjątkowość polega na tym, że zrobimy go nawet latem! Nie tylko Ty możesz się nim bawić, Twoim lalkom, samochodom i koparkom również spodoba się zabawka FunSnow :wink:.

Na półkach  obok FunBow i FunSnow nie zabrakło naszych polimerów. FunGoo i FunBlob pozwalają nam stworzyć własne slime’y. Gluty, mimo że o podobnej konsystencji, powstają z zupełnie innych składników i w zupełnie inny sposób. FunBlob :bug:ma wyjątkowy kształt robaka, a FunGoo dopasowuje się kształtem do pojemnika, w którym się znajduje.

Na stoisku czekały również inne wykonane zabawki MINI:  można było zobaczyć wypieczone breloczki z FunThermo charm :thermometer:, poczuć zapach wiosny dzięki FunPearls :tulip:, a na naszych nadgarstkach zaprezentowaliśmy FunBeads :sunny:, czyli bransoletki wykonane z koralików, które reagują na promieniowanie ultrafioletowe, poprzez zmianę koloru. Śmiałkowie spróbowali również nadmuchać nasz około 160 centymetrowy balon FunAir :balloon: jednym dmuchnięciem. Mamy więc świadków, że eksperyment kończy się sukcesem!

Nie zabrakło też naszych nowości:

Eksperymenty MIDI, jako że są nowością na rynku, cieszyły się dużym powodzeniem. Ostatni artykuł był im poświęcony, tutaj zostawię do niego link:

funiversity.pl/moc-zywiołow-czyli-nasz-nowosci-funnado-fundive-funlava/

FunNado na stoisku było zaprezentowane w trzech odsłonach: z samą wodą, z wodą i barwnikiem, a do trzeciej wersji dosypałyśmy brokatu. Dzięki złączce, która jest wielorazowa, można ją odkręcać i zakręcać do butelek, Ty też możesz stworzyć kilka wersji swojego wiru wodnego. Na stole nie zabrakło również FunDive’a. Nasza ośmiorniczka podbiła serca odwiedzających swoim wyglądem i urokiem. Pięknie się prezentuje, ale też bawi i uczy praw fizyki. Natomiast o gęstości substancji dowiemy się z instrukcji do FunLavy. Na stoisku stały dwie lava lampy, jedna niebieska druga czerwona. W zabawce, będąc naukowcem, też masz do dyspozycji dwa barwniki, więc jak to się mówi do wyboru, do koloru!

Tutaj zostawiam Wam filmiki z naszymi MIDI:

FunDive  :ocean:

FunNado :tornado:

FunLava :volcano:

 

Targi jak zwykle pokazały nam, że dziećmi jesteśmy całe życie, że uczymy się w każdym wieku i że eksperymenty Funiversity dostarczają masę radości! Dziękujemy hurtowni ABRO za organizację targów i  świetną atmosferę :heart: .

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany. Pola obowiązkowe są oznaczone *

Kontakt
Change4Good not-for-profit Sp. z o.o.
al. Rzeczypospolitej 2/U-2,
02-972 Warszawa
NIP: 9512480137
576 524 444
kontakt@funiversity.pl
Pon. - pt: 9:00-17:00
Newsletter

    bt_bb_section_top_section_coverage_image

    Koszyk

    Uwaga pliki COOKIES! Chociaż to nie strona o pieczeniu – są nam one potrzebne do poprawnego i wygodnego dla użytkowników działania :)