https://funiversity.pl/wp-content/uploads/2020/07/EVENTY-1.png
https://funiversity.pl/wp-content/uploads/2020/06/Eventy-B-1280x853.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
nauka przez zabawę

Czym są nasze eventy?

Poznaj propozycje fantastycznych doświadczeń i przygód naukowych dla dzieci! Zapewnij im niezapomniane emocje podczas dowolnego wydarzenia!
Nauka poprzez zaciekawienie, wspieranie kreatywności i samodzielnego myślenia!
Rozbudzanie pasji, kreatywności i wspieranie własnych pomysłów! Rozwój to nieograniczony potencjał!
To dużo radości, satysfakcji i rozładowania energii w produktywny sposób!

Rodzaje Eventów

Warsztaty naukowe Funiversity to widowiskowe zajęcia, które pozwolą dziecku zamienić się w prawdziwego naukowca i zgłębiać najciekawsze zagadnienia nauk ścisłych jednocześnie świetnie się bawiąc. Dla dzieci to niezapomniana okazja do odkrywania tajemnic otaczającego świata, dla dorosłych zaś szansa, aby znowu poczuć się jak dzieci. W naszej ofercie znajdują się zarówno opcje pojedynczych zajęć, jak i kompleksowa organizacja wydarzeń tematycznych.
Świadomość wagi dbania o naszą planetę i działań ekologicznych warto kształtować już w młodym wieku. Dlatego chętnie organizujemy warsztaty, uwzględniające wiedzę o ochronie przyrody, ekologicznym stylu życia oraz zero waste. Podczas naszych warsztatów poznamy zagadnienia związane z energiami odnawialnymi i zagrożeniami ekologicznymi, zbudujemy w pełni funkcjonalne modele baterii słonecznych czy filtrów wody, wykorzystamy surowce z recyclingu to stworzenia zabawek naukowych.
Jak zachowa się napój gazowany po wysłaniu w kosmos?? Czy można rozpalić ognisko przy użyciu chipsów? Na te i inne pytania odpowiemy na naszych dedykowanych stoiskach! Przedstawimy niecodzienne zastosowania Państwa produktów, poddając je widowiskowym eksperymentom, które na pewno wzbudzą zainteresowanie potencjalnych klientów.
W kompleksowy sposób organizujemy atrakcje naukowe na stoiskach podczas Festynów Naukowych, Targów czy Dni Kariery. Bogata i różnorodna oferta dla wszystkich branż, dopasowana indywidualnie do profilu działalności przedsiębiorstwa. Energetyka, lotnictwo, transport i wiele innych – nasze eksperymenty z pewnością przykują uwagę zaproszonych gości!
Nauka i zabawa bez wychodzenia z domu! Przygotowujemy dedykowane warsztaty w formie filmików, dopasowane do charakteru wydarzenia czy projektu oraz do wieku odbiorców. Lekcja w formie warsztatów online, a może film promujący produkt? Nasze realizacje online spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających widzów.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
RZAZ1295
RZAZ1365
MANU1405
MANU1382

Wspaniałe doświadczenia!FIZYKA i CHEMIA nie muszą być nudne!

Oferujemy różnorodne tematy warsztatów - w ofercie aż 20 tematów! Warsztaty naukowe dostosowywane są dla dzieci w grupach wiekowych od 3 do 12 roku życia.
3, 2, 1… (Re)-Akcja! –Podobno „światem rządzi chemia”. Czym jest ta niezwykła nauka i co kryje się pod tajemniczym określeniem „reakcje chemiczne”? Dzieci poznają odpowiedź dzięki przeprowadzeniu kilku efektownych eksperymentów.
Ach to powietrze! – Wykonując eksperymenty, dzieci dowiedzą się, że oprócz udziału w niezwykle ważnym procesie - oddychaniu, powietrze ma kilka innych zadziwiających i unikalnych właściwości.
Chemia w kuchni – To właśnie w kuchni zachodzi ogromna ilość reakcji chemicznych. Poznamy podstawowe składniki odżywcze zawarte w niektórych produktach oraz ich ciekawe właściwości chemiczne.

Zostańcie mistrzami wirtualnej rzseczywistościVR The Champions 🙂

...czyli rzeczywiste doznania w wirtualnej rzeczywistości! Dziś najodleglejsze i najtrudniej dostępne miejsca na Ziemi są na wyciągniecie ręki! Dzięki naszych filmom przyrodniczym i grom edukacyjnym uczestnicy będą mieli możliwość nurkowania z delfinami czy odbycia lotu śmigłowcem wśród górskich szczytów! Masz własny pomysł na wykorzystanie VR na Twoim evencie? Skontaktuj się z Nami!
https://funiversity.pl/wp-content/uploads/2020/07/szparowanie2.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://funiversity.pl/wp-content/uploads/2020/06/3tpn2.png

Zapraszam do kontaktu!

Mateusz Karczewski Event Manager
575 969 111
m.karczewski@change4good.pl

  https://funiversity.pl/wp-content/uploads/2021/05/Fundacja-Onkologiczna-Rakiety-640x236.png

  Czy wiesz, że?Cały dochód

  ze sprzedaży zabawek wspiera małych chorych podopiecznych Fundacji Onkologicznej Rakiety

  Kontakt
  Change4Good not-for-profit Sp. z o.o.
  al. Rzeczypospolitej 2/U-2,
  02-972 Warszawa
  NIP: 9512480137
  576 524 444
  kontakt@funiversity.pl
  Pon. - pt: 9:00-17:00
  Newsletter

   bt_bb_section_top_section_coverage_image

   Koszyk

   Uwaga pliki COOKIES! Chociaż to nie strona o pieczeniu – są nam one potrzebne do poprawnego i wygodnego dla użytkowników działania :)