AktualnościSeria 3 MIDI eksperymentów MOC ŻYWIOŁÓW zdobywa NAGRODĘ GŁÓWNĄ!!

31 stycznia 20220
https://funiversity.pl/wp-content/uploads/2022/01/Nagroda_glowna_midi-1280x501.png

Młodzi naukowcy, To już oficjalnie! Nasza seria 3 MIDI eksperymentów MOC ŻYWIOŁÓW zdobyła NAGRODĘ GŁÓWNĄ w kategorii Zabawki dla dzieci w wieku 8-17 r. ż. w XX edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku. WOW! Jesteśmy mega szczęśliwi i dziękujemy z całego serca. Możemy odważnie powiedzieć, że moc natury i żywiołów owładnęła całą Polskę. FUN Lava, FUN...

Młodzi naukowcy,

To już oficjalnie! Nasza seria 3 MIDI eksperymentów MOC ŻYWIOŁÓW zdobyła NAGRODĘ GŁÓWNĄ w kategorii Zabawki dla dzieci w wieku 8-17 r. ż. w XX edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku. WOW! Jesteśmy mega szczęśliwi i dziękujemy z całego serca. Możemy odważnie powiedzieć, że moc natury i żywiołów owładnęła całą Polskę. :tornado::volcano::ocean:

FUN Lava, FUN Nado i FUN Dive od teraz mogą się szczycić wyjątkową i prestiżową odznaką.

Komitet Ochrony Praw Dziecka już 20 raz ocenili zabawki, które mają pozytywny wpływ na rozwój dziecka, są dla nich bezpieczne i odciągają je od spędzania dużo czasu wolnego tylko w Internecie. Jak zwykle mieli wiele zgłoszeń i sporo Laureatów. To zaszczyt być w takim gronie. :green_heart:

Komitet Ochrony Praw Dziecka szczególny nacisk kładzie na odciągnienie dzieci od wirtualnego świata. Podkreślają, że dzieci spędzają coraz więcej czasu przed ekranami, potrafią od najmłodszych lat posługiwać się smartfonami. Wpływa to niekorzystnie na ich rozwój, samopoczucie, koncentracje. Chcą pomóc rodziNAGRODAcom w wyborze bezpiecznych zabawek, gier, książek. Takich które sprawią dziecku wiele zabawy, ale też przyczynią się do jego prawidłowego rozwoju. Nagrodę otrzymują również miejsca i inicjatywy przyjazne najmłodszym, aby rodzic miał pomysły na spędzenie czasu z dzieckiem w domu i poza nim.

Dlaczego jeszcze warto brać udział w konkursie Świat Przyjazny Dziecku? Środki finansowe pozyskane w trakcie konkursu zostaną przekazane na działania statutowe  Komitetu Ochrony Praw Dziecka, np. prawną i psychologiczną pomoc rodzinom i dzieciom, terapie bądź mediacje rodzinne.

Dzięki otrzymanej nagrodzie nasze zabawki  z serii 3 MIDI eksperymentów Moc Żywiołów :tornado::volcano::ocean: dostały specjalną odznakę, logotyp, który od teraz będzie widniał na opakowaniu naszych MIDI. Jest to niezwykły zaszczyt, dowód na to, że seria Moc Żywiołów jest  przyjazna dzieciom, ma walory edukacyjne oraz wpływa na ich prawidłowy rozwój.

Dziękujemy Komitetowi Ochrony Praw Dziecka oraz Kapitule tegorocznej edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku za wybranie naszych zabawek oraz za zaufanie. Szczególnie, że Kapitułę w tym roku tworzyło wyjątkowe grono:

Artur Barciś, Małgorzata Janina Berwid, Magdalena Dulęba- Basior, Dorota Karbowska-Zawadzka, Mirosława Kątna, Magdalena Łazarkiewicz, Justyna Marszałkowska- Jakubik, Dorota Mazurek, Anna Oka, Aleksandra Piotrkowska, Magdalena Stachowiak- Alexadrowicz, Katarzyna Stoparczyk, Anna Wakulak, prof. Mieczysław Wasilewski oraz Dorota Zawadzka.

Ambasadorką Konkursu natomiast jest polska aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna Barbara Kurdej-Szatan.

Rozpiera nas szczęście i duma! :green_heart: Po więcej informacji o konkursie, ale również naszych MIDI zajrzyjcie do linków poniżej 😀

Więcej o KOPD, ich działalności i konkursie  znajdziecie na stronie: https://swiatprzyjaznydziecku.pl/20-konkurs/.

Natomiast jeśli jeszcze nie kojarzycie naszych MIDI i serii Moc Żywiołów zapraszamy na naszą stronę, gdzie jest dokładny opis zabawek Midi eksperymentów: https://funiversity.pl/kategoria-produktu/midi-eksperymenty/

W aktualnościach znajdziecie artykuł z jeszcze większa dawką wiedzą i dokładniejszym opisem Serii 3 MIDI eksperymentów Moc Żywiołów, zapraszamy do czytania: https://funiversity.pl/moc-zywiolow-czyli-nasze-nowosci-funnado-fundive-funalava/

Nagroda_midi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany. Pola obowiązkowe są oznaczone *

Kontakt
Change4Good not-for-profit Sp. z o.o.
al. Rzeczypospolitej 2/U-2,
02-972 Warszawa
NIP: 9512480137
576 524 444
kontakt@funiversity.pl
Pon. - pt: 9:00-17:00
Newsletter

    bt_bb_section_top_section_coverage_image

    Koszyk

    Uwaga pliki COOKIES! Chociaż to nie strona o pieczeniu – są nam one potrzebne do poprawnego i wygodnego dla użytkowników działania :)