Skontaktuj się z nami: +48 536 333 080, kontakt@funiversity.pl
Jarek_Wasilewski
Pomysłodawca i założyciel Funiversity, odpowiedzialny za nowe pomysły, eksperymenty, zabawki i rozwój firmy. Pasjonat zabawy nauką. Uważa, że zabawa inspiruje do szukania wiedzy oraz poznawania siebie i świata. W ciągu 10 lat stworzył dla Funiversity kilkaset scenariuszy pokazów i warsztatów, a także pomysłów na zestawy dla nauczycieli i zabawki edukacyjne.

Poprzednio, przez trzy lata, pracował dla hipermarketu internetowego Fresh24.pl, w którym był odpowiedzialny za stworzenie modelu biznesowego, prowadzenie analiz finansowych i organizację struktury finansowej, a następnie wprowadzenie spółki na rynek NewConnect. Wcześniej był analitykiem sprzedaży w firmie farmaceutycznej Fresenius.

Studiował na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Jak mówi, najwięcej w życiu nauczył się od dzieci. 2-leni synek Erni oraz dzieci poznawane podczas prowadzonych zajęć, są dla niego niesłabnącą inspiracją i motywacją do wymyślania coraz to nowych eksperymentów. Nieustannie zadziwiają go mądrością, otwartością i radością uczenia się.

Kontakt: jarek.wasilewski@funiversity.pl

Back to Top
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszlość.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.