Skontaktuj się z nami: +48 882 001 877, kontakt@funiversity.pl
Aldona_Racławska
Do Funiversity dołączyła w 2013 roku, porwana pasją twórców firmy i panującą w niej atmosferą zaangażowania i kreatywności. Z ideą Funiversity łączy ją nie tylko wrodzona ciekawość świata, ale także potrzeba zrozumienia i systematyzacji zachodzących procesów. Wierzy w odwagę, rozwój i relacje W firmie stara się wprowadzać porządek, pilnuje terminów i ustalonego kierunku działania.

Od podszewki zna rządzące rynkiem reguły i mechanizmy. Sprawnie wykorzystuje wszechstronne narzędzia i techniki marketingu, by uczynić Funiversity jeszcze sławniejszym.

Ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży mediowej. W swojej karierze wielokrotnie nadzorowała bardzo złożone i wymagające projekty. Ostatnio pełniła funkcję dyrektor ds. marketingu i sprzedaży whomus?, marki wprowadzającej na polski rynek przekąski śródziemnomorskie. Wcześniej była dyrektor ds. marketingu i sprzedaży supermarketów internetowych Fresh24.pl, gdzie odpowiadała za udane wejście marki na rynek, a następnie debiut na NewConnect.

Optymistycznego stosunku do życia oraz tego, że zabawa powinna być mądra a dzieci trzeba traktować poważnie nauczyła ją córka, 10-letnia Ada.

Kontakt: aldona.raclawska@funiversity.pl

Back to Top
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszlość.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.