Skontaktuj się z nami: +48 881 396 864, kontakt@funiversity.pl
Dzięki Państwa współpracy IV Festiwal Rodziny zakończył się ogromnym sukcesem. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za osobiste zaangażowanie oraz wsparcie finansowe, jakie włożyli Państwo w pomoc w realizacji naszego projektu.

Cieszy nas, że każdego roku wydarzenie spotyka się z coraz większym zainteresowaniem. Duża frekwencja świadczy o tym, że cykl Festiwali Rodzinnych odpowiada potrzebom i oczekiwaniom rodzin, do których jest adresowany.
Powodzenie całej akcji oraz ciepłe słowa od uczestników motywują nas do organizacji kolejnych edycji. Zadowolenie na twarzach dzieci jest najlepszym miernikiem naszego wspólnego sukcesu!

Mamy nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie równie owocna.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

rmf
Fundacja A.R.T.
W imieniu Agencji Nes Marketing Sp. z o.o. pragnę serdecznie podziękować za przygotowanie i przeprowadzenie atrakcji z okazji Dnia Dziecka dla jednego z naszych klientów.

Funiversity Sp. z o.o. na każdym etapie wykazywało się dużym profesjonalizmem, zaangażowaniem i elastycznością. Stały kontakt telefoniczny i mailowy dawał Nam poczucie komfortu.
Atrakcje zostały przygotowane bardzo profesjonalnie. Klient był bardzo zadowolony ze stoisk naukowo-warsztatowych oraz pokazów.

Współpraca z Funiversity Sp. z o.o. to czysta przyjemność. Zdecydowanie polecamy tę firmę jako wiarygodnego, kreatywnego i zaangażowanego partnera.

rmf
Agencja Nes Marketing Sp. z o.o.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą
Funiversity Sp. z o.o.
Najlepszym miernikiem tego zadowolenia jest pozytywny odbiór dzieci na przeprowadzane przez animatorów firmy warsztaty naukowe.

Bardzo dziękujemy pracownikom firmy Funiversity za profesjonalne przygotowanie szeregu zajęć, które poprzez zabawę wprowadzają naszych podopiecznych w interesujący świat nauki. Warsztaty nie tylko wzbudzają ciekawość przedszkolaków, ale także inspirują je do samodzielnego szukania wiedzy oraz poznawania świata.
Liczymy na kolejne ciekawe tematy oraz życzymy sukcesów w dalszym prowadzeniu zajęć.

rmf
Przedszkole Niepubliczne ‚Moje Przedszkole’
Pani Aldono,
Chciałabym przekazać, iż tak jak na samym początku byłam przekonana, iż współpraca z Państwem to była dobra decyzja, tak na koniec niedzielnego wydarzenia całkowicie się to potwierdziło.
Bardzo Państwu DZIĘKUJĘ!

Pani Olu, jest Pani szalenie miłą i w pełni profesjonalną osobą.
To było wspaniałe móc zorganizować wspólnie event inauguracyjny.

rmf
Anna Młynarczyk – Poznański Festiwal Nauki i Sztuki
Pani Marto,

Serdecznie dziękuję za współpracę. Jestem bardzo zadowolona i mogę spokojnie powiedzieć, że to dopiero początek naszej przygody.
Gratuluję FUNIVERSITY przemiłych i kompetentnych pracowników.

rmf
Anna Piotrkowicz
Grupa RMF ma przyjemność zarekomendować firmę Funiversity z siedzibą w Warszawie.
Współpraca dotyczyła przygotowania atrakcji oraz przeprowadzenia imprezy z okazji Dnia Dziecka. Nasze potrzeby zostały w pełni zrozumiane i zrealizowane. W ramach zawartej umowy firma wykonała:
– zapewnienie atrakcji dla dzieci w postaci sześciu stoisk naukowych, przy których uczestnicy imprezy samodzielnie pod okiem doświadczonych animatorów wykonywali eksperymenty
-przeprowadzenie pokazów naukowych
– dostarczenie prezentów w postaci autorskich zabawek „mini eksperymentów”
Pokaźne zaplecze atrakcji oraz fantastyczny kontakt z dziećmi zespołu prowadzącego zajęcia oraz pokazy, świadczą o całościowym przygotowaniu Funiversity do prowadzenia działalności w swojej branży.
Prezentowane przez Funiversity profesjonalne podejście przy pierwszych rozmowach dotyczących planowanej imprezy potwierdzało się na każdym etapie współpracy.
Firma ta, daje klientowi poczucie, że jest w dobrych rękach.

rmf
Grupa RMF
Na 9-te urodziny naszego synka Franka chcieliśmy zorganizować coś niekonwencjonalnego, dlatego zdecydowaliśmy się na ofertę Funiversity. Z oferty wybraliśmy temat: „Niezwykłe reakcje”.
Podczas całej zabawy dzieci bardzo zainteresowały się wszystkimi elementami pokazu i z wielką ochotą uczestniczyły w eksperymentach. Z pełną odpowiedzialnością polecamy taką formę atrakcji urodzinowych i nie tylko. Niezapomniane i wspaniałe przeżycie, Pani prowadząca profesjonalnie i z uśmiechem.
Grzegorz Derylak, rodzic
Chciałabym bardzo podziękować firmie Funiversity za pomoc w przeprowadzeniu świątecznego eventu realizowanego dla jednego z naszych klientów, który odbył się w grudniu 2014 roku.

Firma Funiversity w ciągu dwóch dni uszczęśliwiła ok 600 dzieci. Najmłodsi goście mieli do dyspozycji trzy naukowe stoiska Funiversity, przy których samodzielnie wykonywali eksperymenty, naukowe ozdoby świąteczne. Dodatkową atrakcją były pokazy „Mroźne eksperymenty” oraz możliwość wygrania w konkursach zabawek mini-eksperymentów. Animatorzy Funiversity wykazali się dużym zaangażowaniem i świetnym przygotowaniem do prowadzenia zajęć z dziećmi.

Naszym zdaniem firma Funiversity jest godna zaufania. Wyróżnia się skuteczną komunikacją, dobrą organizacją oraz indywidualnym podejściem do klienta. Liczymy na dalszą owoconą współpracę.

dna
D.N.A. Group
Rozpoczęliśmy współpracę z Funiversity na początku 2013 roku. Podczas wszystkich zajęć dzieci miały okazję nie tylko dobrze się bawić, ale przede wszystkim poznać i zrozumieć zjawiska zachodzące w otaczającym je świecie. Poprzez uczestnictwo w warsztatach dzieci doświaczały niezapomnianych wrażeń sensorycznych. Zespół Funiversity podczas zajęć potrafi sprawić, że mali naukowcy z wypiekami na twarzy obserwują i uczestniczą w proponowanych aktywnościach. Bez wątpienia program warsztatów Funiversity jest dostosowany do potrzeb i zainteresowań dzieci.

babycityrazem
BABY CITY
Polski Komitet Organizacji Wychowania Przedszkolnego OMEP składa serdeczne podziękowania Firmie Funiversity za nieodpłatne prowadzenie warsztatów naukowych dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz popularyzację warsztatów naukowych wśród nauczycieli.
Dzięki profesjonalnemu podejściu do edukacji małego dziecka animatorzy Funiversity w sposób niezwykle atrakcyjny wprowadzają dzieci w świat nauki poprzez aktywną zabawę. Wszystkie zajęcia przygotowane są zgodnie z metodyką wychowania przedszkolnego i dostosowane są do możliwości i wieku dzieci. Starannie przemyślane pomoce naukowe tworzą atmosferę atrakcyjnej nauki, respektują indywidualne potrzeby i bezpieczeństwo każdego dziecka. Warsztaty inspirują przedszkolaków do samodzielnego szukania wiedzy oraz poznawania siebie i świata. Podczas zabaw dzieci zamieniają się w naukowców i odkrywców, uczą się samodzielności, otwartości, budowania relacji z innymi. Dzieci nabywają pewności siebie, umiejętności zadawania pytań i samodzielnego szukania rozwiązań, a tym samym wdrażane są do trudnej sztuki uczenia się.
Możliwość obejrzenia profesjonalnych zajęć naukowych z udziałem dzieci oraz poznanie rozwiązań merytorycznych i organizacyjnych było niezwykle cennym doświadczeniem dla nauczycieli. Dzięki obserwacji i analizie merytorycznej przeprowadzonych warsztatów nauczyciele z większym entuzjazmem będą podejmować tematy z trudnych dziedzin wiedzy.Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia do współpracy i mamy nadzieję na realizację kolejnych wspólnych projektów edukacyjnych.

omeprazem
OMEP Stowarzyszenie
Nasza przygoda z Funiversity rozpoczęła się dosyć niedawno, ale od tej pory zyskaliśmy już wachlarz doświadczeń. I to dosłownie! Dzieci przeprowadziły szereg eksperymentów naukowych, które rozwijają je intelektualnie i manualnie, a największą ich zaletą jest to, że nasi mali naukowcy mogą je wykonywać samodzielnie pod okiem doświadczonych animatorów, często zabierając coś do domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Funiversity i z wielką przyjemnością podejmiemy ponowną współpracę.

enedue
Ene-Due
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Funiversity sp. z o.o. Najlepszym miernikiem tego zadowolenia jest pozytywny odbiór dzieci na przeprowadzane przez animatorów firmy warsztaty naukowe.

Bardzo dziękujemy pracownikom Funiversity za profesjonalne przygotowanie szeregu zajęć, które poprzez zabawę wprowadzają naszych podopiecznych w interesujący świat nauki. Warsztaty nie tylko wzbudzają ciekawość przedszkolaków, ale także inspirują je do samodzielnego szukania wiedzy oraz poznawania świata.

Liczymy na kolejne ciekawe tematy oraz życzymy sukcesów w dalszym prowadzeniu zajęć.
mojeprzedszk
Moje Przedszkole
Miejski Dom Kultury w Wołominie ma przyjemność współpracować z firmą Funiversity od początku roku szkolnego 2013/2014 kiedy ruszyła pierwsza sekcja Klubu Młodego Naukowca. Wysoki poziom przygotowania animatorów, dostosowanie programu do wieku uczestników i obrazowy, a czasem „wybuchowy” charakter zajęć sprawił, że warsztaty cieszą się coraz większym zainteresowaniem dzieci i rodziców.
W oparciu o dotychczasową współpracę podejmujemy dalsze działania w kolejnym roku oraz rozszerzamy wspólną ofertę. Poza kontynuacją działalności Klubu Młodego Naukowca w roku 2014/2015 firma współpracuje przy realizacji nowego projektu- Wołomińskiego Uniwersytetu Dziecięcego przygotowującego zarówno sceniczne pokazy naukowe jak i interaktywne warsztaty i stoiska naukowe w czasie dni otwartych naszej placówki.
Przez cały czas trwania współpracy firma Funiversity wywiązała się ze swoich obowiązków bez zastrzeżeń, z należytą starannością i zaangażowaniem. Z całą pewnością możemy polecić ją jako rzetelnego partnera, z którego będą Państwo zadowoleni.

mdkwołomin
Miejski Dom Kultury w Wołominie
W imieniu Trend Group Sp. z o.o. pragniemy podziękować Funiversity Sp. z o.o. za współpracę w 2014 roku.

Na każdym etapie imprezy, od planowania do momentu jej zakończenia firma Funiversity wykazywała się elastycznością, kreatywnością i profesjonalnym podejściem do pracy

Pracowników Funiversity podczas realizacji powierzonych im zadań cechuje zaangażowanie, rzetelność i profesjonalizm.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy wszystkim potencjalnym klientom firmę Funiversity jako sprawdzonego partnera.

trend
Trend Group
W imieniu Agencji endorfina events sp. z o.o. korzystającej z usług Funiversity sp. z o.o. wyrażam ogromne zadowolenie ze współpracy doceniając zaangażowanie oraz profesjonalizm przy organizacji eventów naukowych.

Z firmą Funiversity sp. z o.o. już dwukrotnie współpracowaliśmy przy okazji imprez mikołajkowych dla dzieci pracowników międzynarodowego operatora telefonii komórkowej T-Mobile. Imprezy odbywały się w trzech lokalizacjach i wzięło w nich udział ponad 2000 dzieci.

Pracownicy Funiversity wykazali się wysokim poziomem kompetencji oraz doświadczeniem w realizacji atrakcji naukowych. Uczestnicy spotkania docenili jego konwencję, kreatywność oraz rewelacyjne podejście do dzieci osób biorących udział w realizacji projektu.

To co wyróżnia Funiversity na tle innych firm, to przede wszystkim dobra organizacja, skuteczna komunikacja oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta.

Z pełną świadomością polecamy firmę Funiversity sp. z o.o. jako doświadczonego, solidnego i sumiennego organizatora atrakcji naukowych.

ENDORFINA
W imieniu Agencji Marketingowej 2day Media S.C. pragnę serdecznie podziękować za przygotowanie i przeprowadzenie atrakcji mikołajkowych dla jednego z naszych klientów, która miała miejsce w grudniu 2014 roku.

Funiversity sp. z o.o. zorganizowało powierzone im zadania bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem- począwszy od ustalenia programu po jego sprawną realizację. Wszystkie prace zostały wykonane bez problemu i w terminie. Stały kontakt telefoniczny i mailowy oraz żywe zainteresowanie spowodowały, że współpraca z Funiversity to czysta przyjemność.

Klient był bardzo zadowolony z przeprowadzonych atrakcji dla dzieci w postaci kreatywnych stoisk naukowych, spektakularnego pokazu, kącika malucha, a także prowadzenia całej imprezy przez doświadczonych i wykazujących świetne podejście do dzieci animatorów Funiversity.

Mogę szczerze polecić Funiversity jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w realizacji wszystkich projektów.

Dziękując serdecznie za owocną współpracę, żywię nadzieje na kolejne udane przedsięwzięcia w przyszłości.

2daymedia
2day Media S.C.
W imieniu Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce chcielibyśmy serdecznie podziękować za profesjonalnie zorganizowanie warsztatów naukowych oraz atrakcji świątecznych dla dzieci podczas imprezy mikołajkowej 2014.

Zaproponowany i zrealizowany program dostarczył naszym dzieciom wiele emocji i zasługuje na słowo uznania. Kadra była miła i sprawna a poziom usług zadowalający.

Dziękujemy w imieniu naszych dzieci za miłą zabawę i polecamy firmę Funiversity, jako godnego zaufania partnera w organizowaniu atrakcji dla dzieci.
ke
Komisja Europejska
Firma Funiversity, z którą mieliśmy przyjemność współpracować, to godny polecenia organizator warsztatów naukowo-rozrywkowo-interaktywnych. Z przyjemnością potwierdzam, iż jest to profesjonalna, solidna i godna zaufania firma. Zespół prowadzący zajęcia to grupa bardzo pozytywnych, kreatywnych i uśmiechniętych ludzi.
Zorganizowane warsztaty spełniły nasze oczekiwania w 100%. Wyszło bardzo pozytywnie, miło i zabawnie. Miarą naszej satysfakcji z zorganizowanego pikniku naukowego jest zadowolenie naszych klientów, od których dostaliśmy dużo pozytywnych komentarzy.

imperium
Imperium Imprez
Fundacja Zaawansowanych Technologii ma ogromną przyjemność zarekomendować Państwu Firmę Funiversity, zajmującą się realizacją programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży (www.funiversity.pl)
Fundacja Zaawansowanych Technologii popularyzuje naukę oraz tworzy środowiska sprzyjające jej rozwojowi. Od wielu lat prowadzimy szereg programów edukacyjno- naukowych kreujących i promujących kulturę naukową w Polsce i na świecie. Jednym z nich jest program naukowo-edukacyjny E(x)plory, przy realizacji którego mieliśmy okazję poznać i nawiązać współpracę z Funiversity.
Firma posiada wykwalifikowanych trenerów, którzy zapoznają uczestników warsztatów z nauką poprzez zabawę, eksperymenty, innowacyjne sposoby na zapamiętywanie prezentowanego materiału, dzięki czemu nabywają umiejętności twórczego i niekonwencjonalnego myślenia. Funiversity promowała innowacyjność wśród gości odwiedzających Regionalne Festiwale E(x)plory 2014 w Warszawie i Poznaniu oraz podczas Międzynarodowego Festiwalu Naukowego E(x)plory 2014 w Gdyni, prowadząc niesamowite warsztaty i pokazy takie jak „Mroźne Eksperymenty” czy „Naukowe Sztuczki”, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających. We wszystkich aktywnościach prowadzonych przez Funiversity uczestniczyło prawie tysiąc osób, głównie dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych.
Jako organizacja pracująca z utalentowaną młodzieżą, posiadająca doświadczenie w rozwijaniu pasji i talentów młodych naukowców, z całą pewnością możemy zaświadczyć, że Funiversity jest firmą ogromnie kompetentną i profesjonalnie przygotowaną do prowadzenia warsztatów i pokazów w obszarze nauki i edukacji, sprawną organizacyjnie oraz potrafiącą szybko realizować wszystkie potrzeby klienta. Zespół firmy tworzą eksperci niezwykle zmotywowani i zaangażowani, dbający o detale, potrafiący zdobyć zaufanie dzięki czemu wspaniale angażują uczestników w każdą aktywność.
Dotychczasowa współpraca z Fundacji z firmą Funiversity przebiegła wzorowo, dlatego jesteśmy pewni, że spełni również Państwa oczekiwania.

fzt
Fundacja Zaawansowanych Technologii
Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, 05-270 Marki, ul. Fabryczna 2 w grudniu 2013 roku zorganizował dla dzieci 7-12 lat Uniwersytet Dziecięcy. Do współpracy zaprosiliśmy, celem zorganizowania warsztatów naukowych firmę FUNIVERSITY. Zaproponowany program i tematyka zajęć oraz opracowany harmonogram wydały nam się bardzo interesujące.
Po trzech miesiącach współpracy z FUNIVERSITY z przyjemnością pozytywnie oceniam realizację warsztatów naukowych dla naszych słuchaczy Uniwersytetu Dziecięcego. Warsztaty zorganizowane są bardzo profesjonalnie. Przygotowanie zajęć, pomoce do różnorodnych eksperymentów naukowych są dostępne dla wszystkich dzieci. Dzieci z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestniczą w zajęciach. Gratuluję firmie FUNIVERSITY tego projektu.

MARECKI OŚRODEK KULTURY
Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informuję, że Funiversity Sp. z o. o. w Warszawie uzyskał w roku szkolnym 2012/2013 tytuł Miejsca Odkrywania Talentów, który świadczy o tym, że placówka ta przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania dzieci i młodzieży. Mam nadzieję, że umieszczenie na polskiej mapie Miejsc Odkrywania Talentów, znajdującej się na stronie internetowej www.ore.edu.pl/odkrywamytalenty, będzie promocją Państwa placówki w regionie i środowisku lokalnym, przyczyni się do wymiany dobrych praktyk z innymi wyróżnionymi placówkami, a także przyniesie satysfakcję z pomocy młodym ludziom w osiąganiu przez nich sukcesu.

OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI
Z firmą Funiversity Bemowskie Centrum Kultury współpracuje od 2011 roku przy projekcie organizacji warsztatów naukowych dla dzieci. Warsztaty prowadzone są w czterech grupach, dwa razy w tygodniu. Projekt cieszy się popularnością zarówno wśród rodziców jak i dzieci, dlatego chętnie kontynuujemy naszą współpracę oraz uruchamiamy nowe projekty. W okresie wakacyjnym, w lipcu i sierpniu 2013., uruchamiamy wspólnie z Funiversity i Akademia Iwony Kalaman Klocki Lego Twórcze Budowanie, cykl edukacyjno-naukowych półkolonii dla dzieci. W oparciu o dotychczasowe doświadczenie firma Funiversity Sp. z o. o. zasługuje na zaufanie i jest firmą godną polecenia.

art.bem BEMOWSKIE CENTRUM KULTURY
W sierpniu 2012r. mieliśmy przyjemność organizować cykl pikników otwartych dla Ministerstwa infrastruktury i Środowiska przy współpracy z firmą Funiversity p. Jarosława Wasilewskiego. Pan Jarosław wykazał się bardzo duża otwartością na nasze uwagi i sugestie oraz bardzo profesjonalnym podejściem do przygotowania programu dla tak wymagającego Klienta. Przygotowanie atrakcji oraz stanowisk było dostosowane do programu oraz wieku dzieci. Obsługa stanowis reagowała na bieżąco na nasze prośby. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Funiversity i z wielka przyjemnością podejmujemy ponowną współpracę.

AGENCJA DUDEK AGNIESZKA DUDEK
Z firmą Funiversity współpracujemy od 2012 roku. W tym czasie opracowaliśmy oraz przeprowadziliśmy warsztaty kuchni molekularnej na zlecenie Citi Handlowy S.A. oraz warsztaty w przedszkolach. Obecnie bierzemy udział w 11 piknikach dla klientów firmy Mercedes w 11 miastach w całej Polsce. Scenariusz imprez został opracowany wspólnie przez Szkołę Gotowania dla dzieci Little Chef oraz Funiversity.

LITTLE chef
W październiku 2011 roku miała miejsce inauguracja nowego projektu stworzonego przez nasz Ośrodek Kultury _Pruszkowskiego Uniwersytetu Dziecięcego, na której jedną z atrakcji był sceniczny pokaz naukowy Funiversity. Był on jednym z powodów dużej popularności naszej inicjatywy, o czym świadczy fakt, że nawet w drugim roku wspólnego działania, na Uniwersytet i m. In. Warsztaty naukowe prowadzone przez Funiversity, zapisuje się coraz więcej dzieci. Cieszymy się, że inicjatywa nasza okazała się być jednym z największych tego typu przedsięwzięć w naszym regionie, w którym uczestniczy ponad 150 dzieci z naszego miasta. Wiemy, ze jest ona wzorem dla wielu innych Ośrodków Kultury. Na popularność i duże uznanie projektu, niewątpliwy wpływ miała firma Funiversity poprzez profesjonalnie przeprowadzone warsztaty. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy kontynuować współpracę w ramach PUD, wciąż rozwijając ten ogromny projekt.

KAMYK MIEJSKI OŚRODEK KULTURY
Ośrodek Kultury Ochoty z firmą Funiversity współpracuje już drugi rok. Jest ona realizatorem comiesięcznych warsztatów naukowych dla dzieci przeprowadzanych w dwóch grupach. Zajęcia te cieszą się dużą popularnością, dlatego wspólnie z Funiversity podczas najbliższych wakacji organizujemy piknik naukowy dla dzieci i młodzieży w ramach Akcji „Lato w mieście”.

OŚRODEK KULTURY OCHOTY
Z firmą Funiversity współpracujemy od 2011 roku. W tym czasie firma stworzyła na nasze zlecenie kilkanaście stoisk naukowych wykorzystywanych podczas dużych imprez plenerowych m.in. dla takich firm jak Allianz czy Nokia. Stoiska Funiversity wyróżnia mocne angażowanie uczestników imprez , bogactwo wykorzystywanych materiałów oraz wyszkolona kadra animatorów, dzięki czemu są one mocno oblegane zbierając dobre recenzje naszych partnerów biznesowych.

KID’S PLANET
Back to Top
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszlość.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.