Skontaktuj się z nami: +48 881 396 864, kontakt@funiversity.pl

Kilka słów dla ciekawskich
Chcemy przyczynić się do rozwijania wyobraźni i ciekawości dzieci poprzez interaktywne i pełne zabawy programy edukacyjne. Podczas zajęć Funiversity dzieci dowiedzą się między innymi czym jest ELEKTRYCZNOŚĆ, jak powstał KOSMOS, co to są ATOMY oraz że dziewięciometrowy stegozaur posiadał MÓZG wielkości orzecha włoskiego. Nasza oferta składa się warsztatów naukowych prowadzonych w domach kultury, przedszkolach i szkołach podstawowych a także pokazów specjalnych oraz urodzinowych dla dzieci. Zajęcia prowadzone są na podstawie scenariuszy specjalnie dostosowanych do wieku dzieci, podczas których zamieniają się one w małych naukowców. Doskonale przygotowują przedszkolaki do zajęć szkolnych oraz poszerzają wiedzę uczniów szkół podstawowych.

Nietypowe rozwiązania dla Ciebie, Twoich klientów, Twojej branży
Szukasz pomysłu na uatrakcyjnienie targów, pikników czy też innych wydarzeń? W naszej ofercie znajdziesz idealne rozwiązania m. in. dla następujących dziedzin: motoryzacyjna, lotnicza, energetyczna, farmaceutyczna, chemiczna, spożywcza, oraz inne. Do tej pory organizowaliśmy imprezy/stoiska dla takich instytucji i firm jak Ministerstwo Infrastruktury i Środowiska, Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk, T-Mobile, Allianz, Mercedes, Agora, Citibank i wielu innych. A może chcesz tylko uatrakcyjnić swoje stoisko podczas targów branżowych? My wiemy, że naukowe rozwiązania są najlepsze, ze względu na ogromny potencjał. Lewitujące wokół stoiska piłki reklamowe mogą pomóc w zachęceniu do odwiedzenia Twojego stoiska. Skontaktuj się z nami a my pomożemy Ci znaleźć się w centrum zainteresowania.

Co nas wyróżnia

Ludzie: Funiversity tworzy zaangażowany zespół. Wszystkie osoby prowadzące warsztaty/pokazy przechodzą szkolenia z przygotowania do prowadzenia warsztatów dla dzieci i młodzieży. Szkolenia zakończone są trzystopniowym egzaminem: teoretyczny, praktyczny, ocena placówki w której animator prowadzi zajęcia. Dodatkowo każdy animator przechodzi szkolenia BHP oraz pierwszej pomocy. Szkolenia te prowadzi General Protection & Safety.

Doświadczenie: Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu warsztatów naukowych dla dzieci w wieku od 3 do 12 roku życia. Od uruchomienia naszej działalności w naszych zajęciach uczestniczyło kilka tysięcy dzieci.

Zabawa Rozwój Relacje: Scenariusze warsztatów przygotowane są w taki sposób, aby angażować dzieci (eksperymenty wykonują samodzielnie), wspierać umiejętności pracy w grupie. Cel warsztatów to pokazanie dzieciom jak fascynujące jest poznawanie świata i zdobywanie wiedzy. Na naszych zajęciach nauka fizyki, chemii czy też biologii to tylko preteksty do tego, aby dzieci nauczyły się stawiać pytania, szukać odpowiedzi. Pozwalamy im popełniać błędy. Jedyne ograniczenie jakie nakładamy to bezpieczeństwo. Oferujemy mądrą zabawę nauką.

Eksperyment zabawka – na spotkaniach z Funiversity dzieci wykonują samodzielnie eksperyment-zabawkę, którą mogą zabrać do domu. Nie ma nic fajniejszego nic pokazanie rodzicom swojego naukowego dzieła i wytłumaczenie dlaczego tak!

Back to Top
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszlość.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.