Skontaktuj się z nami: +48 575 969 111, kontakt@funiversity.pl

Urodziny z eksperymentami

Project Description

UrodzinyNauka nauką, ale zabawa przede wszystkim!
Śmiech i zabawa są bardzo ważne! Ludziom z poczuciem humoru łatwiej się żyje i nawiązuje kontakty, potrafią patrzeć ze zdrowym dystansem na wiele rzeczy – co oszczędza stresów – umieją śmiać się z samych siebie i nie przejmują się drobiazgami.

W naszej ofercie urodzinowej nie zabraknie kontrolowanych wybuchów nie tylko radości! Oprócz zabawy będzie też troszkę naukowych niespodzianek. Każdy gość aktywnie uczestniczy w eksperymentach jakie wykonywane są pod opieką doświadczonego animatora. Wyróżniamy jubilata angażując go do asystowania przy wykonywaniu trudniejszych eksperymentów pokazowych.

Ale to nie wszystko! W trakcie urodzin dzieci przygotowują zabawkę naukową, którą mogą zabrać do domu.

WYBRANE SCENARIUSZE URODZIN:
1. „Niezwykłe reakcje” – Urodziny na miarę XXI wieku, podczas których dzieci zamienią się w prawdziwych naukowców, wykonując samodzielnie wiele zaskakujących i całkowicie bezpiecznych eksperymentów z dziedziny chemii. W czasie takiego przyjęcia urodzinowego wszystko jest możliwe: złapanie swojego cienia, zniknięcie wody w szklance, czy też stworzenie śniegu, nawet w środku lata!
2. „Newtonowskie atrakcje” – Na cześć najwybitniejszego naukowca wszech czasów, eksperymenty przeprowadzane podczas tego przyjęcia urodzinowego poświęcone są przede wszystkim fizyce. Wykorzystując jej prawa, dzieci wykonają wiele, zdawałoby się niemożliwych zadań. Nadmuchanie balonu jednym dmuchnięciem, stworzenie wielkiej pianki cukrowej, czy nabicie chmury w butelkę, to dla małych naukowców pestka.
3. „Wielkie przy(e)jęcie!” – W czasie tej imprezy urodzinowej nie zabraknie efektów specjalnych, podczas których nawet stalowe łyżki zapiszczą z wrażenia. Dzieci jako mali naukowcy złapią chmurę w bańki mydlane i sprawią, że będą one lewitować.

Powiedz nam czym interesuje się Twoje dziecko, jakie kolory lubi a my postaramy się przygotować spersonalizowany scenariusz.

Z nami urodziny Twojego dziecka będą pełne naukowych czarów Zadzwoń i dowiedz się więcej

Project Details

  • Date 11 kwietnia 2014
  • Tags
Back to Top
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszlość.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.